Nejčastější dotazy

Nejsme úvěrovou společností, u nás zkrátka nežádáte o úvěr. Místo toho si u nás předplatíte mobilní platbou šek. Proplatíme ho vám rychle - peníze ihned přijdou na Váš učet. Vy šek splatíte až s výúčtováním za Vaš mobilní telefon. Vyřešení Vaší nenadále komplikované finanční situace nikdy nebylo snazší! Šek Vám proplatíme v hodnotě od 300 do 850 korun.

Bez smluv
Bez dokladu
Od 300 do 850 Kč!
Peníze odeslány do 15 minut

Jsme fér, jsme rychlí. Zbytečně nám nedokládáte žádné dokumenty, jako občanský průkaz, doklad o výši příjmu a podobně. Neptáme se na co a proč peníze potřebujete. Nic takového nás nezajímá - dbáme o Vaše soukromí a víme, že plat a občanka jsou Vaše soukromé informace.

Co je to mobilní šek TZING?

TZING je služba, která Vám zprostředkuje platbu za zboží a služby pomocí kupónu. Platba kupónem Vám umožní poslat 300 až 800 Kč na jakýkoli bankovní účet v ČR. Lze tak zaplatit cokoli do ceny 850 Kč, i když zrovna nemáte v peněžence ani na účtu jedinou korunu. Můžete provést několik plateb za sebou. Limit plateb je odvislý od nastavení tarifu u Vašeho mobilního operátora pro daný kalendářní měsíc.

Jste úvěrová společnost?

Ne, v žádné případě TZING není úvěrovou společností. Mobilní šeky nejsou úvěrem ani půjčkou.

Jak šek zaplatím?

Celý šek vždy uhradíte tzv M-PLATBOU. Po potvrzení M-Platby pomocí SMS kódu Vám částku odeslané platby a předem známý poplatek za službu operátor přičte k následující faktuře, nebo se odečte z Vašeho kreditu.

Jaká je cena šeku?

Cena je složená z poplatků mobilního operátora, poskytovatele mobilní platební brány a služby TZING. Celkovou cenu šeku vždy zjistíte před odesláním objednávky. Celková výše poplatku odpovídá 36% z výše odeslané platby. Pokud kupónem zaplatíte zboží/službu za 850 Kč, bude u paušálního telefonu přičtena k vyúčtování částka 1 189 Kč.

Co všechno k objednání šeku potřebuju?

K objednání šeku je třeba se zaregistrovat na našich webových stránkách a potvrdit SMS verifikaci Vašeho telefonního čísla. Pak už jen zadáte hodnotu šeku a bankovní učet kam má být šek vyplacen. Nepotřebujete dokládat žádný identifikační doklad.

Jak rychle odejdou peníze?

Peníze odcházejí od nás zpravidla do 15 minut od objednání šeku. V případě bank se kterými spolupracujeme jsou peníze doručeny stejný pracovní den. V ostatních případech je to vždy nejpozději následující pracovní den.

S jakými bankami spolupracujete?

V tuto chvíli jsou spolupracující banky Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, Raiffeisenbank a Fio.

S jakými mobilními operátory Tzing spolupracuje?

V tuto chvíli pracujeme s mobilními operátory T-mobile a Vodafone.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mobilní šeky využívá už přes 6000 lidí

Jste zvyklí surfovat po internetu přes telefon? Potřebujete peníze rychle a snadno? Pak jsou právě pro vás mobilní šeky! Peníze přes internet a takřka na ruku - vyřešte svůj nenadálý finanční problém ihned a na místě! Stačí se připojit na internet a vyplnit nutné údaje.

Rychlé schválení je samozřejmostí a peníze jsou odeslány na Váš účet do 15 minut. Do výplaty už nikdy nebude daleko!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku